"Nie płacz w liście
nie pisz, że los Ciebie kopnął
nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
Kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
Odetchnij, popatrz
Spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
i zapomnij, że jesteś, kiedy mówisz, że kochasz"

ks. Jan Twardowski


piątek, 27 marca 2015

Historia z botoxem

Asi lewa noga nie pracuje tak jak powinna, przez co Asia przewraca się, chodzac chwieje się, ma kiepska równowagę i balans ciała. W Zabajce doradzili nam wstrzyknięcie botoxu do mięśni nad kolanek i w okolicy ścięgna Achillesa. Nasz ortopeda też miał takie zdanie więc w listopadzie pojechałyśmy do szpitala na zabieg. Niestety konieczne było farmakologiczne uspanie Asi. Pierwszy raz w życiu widziałam jak to działa. Wstrzyknęli co trzeba i bach, dziecko śpi. Obudziła się nieco zdziwiona, bo z różowa noga.... Hania zażyczyła sobie ten kolor... Co tydzień jeździłam z nia na kontrolę, kiedy to stary gips był ściagany a nowy zakładany, z ta różnica, że noga w stopie była wyginana coraz bardziej, aby w końcowym efekcie mieć kat 90 stopni. Udało się!!! Niestety przy ostatnim gipsie odrobinka wody dostała się do środka i Asi skóra na stopie była w tak tragicznym stanie, poza tym bardzo spuchła więc musieliśmy jej podać antybiotyk. Ale w końcu stało się możliwym by prawidłowo jej założyć buta!


3 komentarze:

 1. Nie poddawajcie się w walce o marzenia! Szkoda, że brakuje już wpisów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do you understand there's a 12 word sentence you can communicate to your man... that will induce intense emotions of love and impulsive appeal for you deep within his heart?

  That's because hidden in these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's instinct to love, worship and guard you with all his heart...

  12 Words Will Fuel A Man's Love Response

  This instinct is so built-in to a man's brain that it will drive him to work harder than ever before to love and admire you.

  In fact, triggering this powerful instinct is so essential to getting the best ever relationship with your man that the moment you send your man a "Secret Signal"...

  ...You'll immediately notice him expose his mind and heart to you in such a way he haven't experienced before and he will see you as the only woman in the universe who has ever truly appealed to him.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...